Cennik i promocjeNasi klienci są zawsze traktowani indywidualnie. Dla każdego ustalamy odpowiedni zakres świadczonych usług i tak dobieramy ich koszt, żeby obie strony były usatysfakcjonowane. Negocjujemy wyłącznie o Państwa firmie – bez porównywania, bez sztywnych cenników i kategorii – biorąc pod uwagę jej formę prawną, rodzaj prowadzonej działalności oraz uśrednioną ilość dokumentów księgowych w każdym okresie rozliczeniowym.
Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, chętnie porozmawiamy o tym, co będzie dla Państwa najlepsze.


PROMOCJE I RABATY


Zacznij z nami


Dla nowych klientów którzy znaleźli nas przez internet i chcą rozpocząć współpracę właśnie z nami mamy specjalną ofertę – udzielamy do 50% rabatu od ustalonej z Państwem ceny na pierwszy miesiąc prowadzenia księgowości (aż do 600 zł netto).


Zmień Księgowego


Jeśli zdecydują się Państwo na naszą ofertę przy zmianie księgowego, w ramach podziękowania udzielimy Państwu do 50% rabatu od ustalonej z Państwem ceny na pierwszy miesiąc prowadzenia księgowości (aż do 500 zł netto).


Poleć nas swoim Znajomym


Kiedy polecicie Państwo nasze usługi znajomemu, a on zdecyduje się na współpracę z naszym biurem, w zamian otrzymacie rabat zależny od kwoty jednomiesięcznej ceny usługi poleconego znajomego. Jeśli będzie ona wyższa niż Państwa – nie zapłacicie nic za miesiąc współpracy, jeśli niższa – rabat może sięgnąć nawet 500 zł netto.